Męskie zakupy

Nie tylko kobiety kochają stroić się bez względu na okazję. Szafy mężczyzn niejednokrotnie są znacznie lepiej wyposażone niż pań. Panowie, tak jak i panie niezmiernie o dbają o swój wizerunek. Manicure, systematyczne zmiany uczesania u fryzjera i w siłowni zwieńczają perfekcyjnie dobrane do swojego stylu ciuchy. Jakie nowe trendy w modzie męskiej będą obowiązywały w tym roku? Na które sezony wymyślili światowi dyktatorzy męskiej garderoby?

Moda męska
Źródło: http://pixabay.com

Niemniej jednak istnieją i dobrze działają domy mody męskiej. Moda męska jest także prezentowana na wybiegach, ale często akurat tam pokazywane są ubiory raczej ekscentryczne i niefunkcjonalne. Moda męska może być tematem fascynującym i interesującym.

To zaskakujące, ale prawdziwe. Najnowsze trendy na pewno przypadną do gustu odważnym panom. Powracają żywe barwy, zwłaszcza górnej części odzienia, np. kurtki męskie (kurtki męskie wiosenne na portalu ceneo.pl).

Okres lata jest charakterystycznym czasem, kiedy to jest potrzeba ubierania się ja najbardziej cienko. Kobiety wtedy wybierają sukienki i spódnice. Panowie z kolei preferują krótkie spodenki. Często jednak mężczyźni nie pozwalają się przekonać do kupna sandałów i w okresie letnim chodzą w zakrytych butach, np. półbuty lub trampki, tenisówki (sprawdź w tym miejscu: Buty męskie Trampki i tenisówki – Ceneo.pl). Tymczasem jest to bardzo niezdrowe dla stóp i bywa przyczyną odparzeń przy upałach. Natomiast męski strój elegancki nie w każdej sytuacji przewiduje wariant letni.

Moda męska
Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com

Szokującą kolekcję męską na jesień/zimę 2014 przygotował Thom Browne. Zbiór jest pełen fantazji i surrealizmu. Tweedowe garnitury stworzone przez projektanta, które są motywem przewodnim na jesień, zostały uszyte w klasycznym angielskim stylu. Surrealistycznymi dekoracjami kreacji podczas pokazu były zwariowane zwierzęce maski. Na tkaninach królowały subtelne kraty oraz szarości. Stroje prezentowane na modelach odbiegały od znanych form oraz standardowych proporcji.