Modni panowie

Moda to, pomimo obiegowej opinii, zainteresowanie nie tylko przedstawicielek płci pięknej. Również panowie zwracają wielką uwagę na to, co na siebie wkładają. Dlatego w poczytnych magazynach oraz w internecie pojawia się dużo porad, które pozawalają mężczyznom rozpoznać typy sylwetek męskich i wybrać odpowiedni ubiór.

Według propozycji największych dyktatorów mody można szaleć do woli. Zestawiamy wszystko, także cętki, paski zebry, printy, kwiaty i malarskie desenie.

Moda męska
Źródło: http://pixabay.com

Niemniej jednak są i prężnie funkcjonują domy mody męskiej. Moda dla mężczyzn jest również prezentowana na wybiegach, choć często akurat tam prezentowane są ubiory dość ekscentryczne i niefunkcjonalne. Moda męska (tutaj nasze propozycje dla mężczyzn: strona z przykładami) jest tematem fascynującym i ciekawym.

Rozpoznanie własnego typu budowy jest właściwie przepustką do sukcesu. Jeśli określimy swoje zalety oraz wady, będziemy w stanie skuteczniej działać na tym polu. Jeśli trudno jest samodzielnie określić własny typ figury, powinniśmy poprosić o pomoc dobrego znajomego. A jeżeli boimy się reakcji przyjaciół na nasz kłopot, można oddać się w ręce swojej drugiej połówki. W ostateczności, można udać się do doświadczonego stylisty, który nie tylko określi nasz typ sylwetki, ale dobierze też odpowiednie odcienie do naszego typu urody.

W projektach na ten rok wyraźnie widać reaktywację lat 90. Bluzy z kapturem i bomber jacket do tego szykowne spodnie bądź elegancka marynarka są prawdziwym hitem. Gdy jeszcze trwa zima, nie zapominajmy o ciepłym szaliku, rękawiczkach (dowiedz się więcej na stronie) oraz czapce.