Upominek dla Twojego , który wywoła realną radość

Zakupienie upominka dla dzieciaka może się okazać całkiem trudnym zadaniem. Niewielu rodzicieli orientuje się, w co preferują się bawić dzisiejsze dzieciaki. Jeszcze ciężej mają osoby, które na co dzień nie mają kontaktu z dzieckiem, które ma zostać obdarowany. O ile przechadzając się po sklepie dla dzieci czujesz się całkowicie zdezorientowany, przeczytaj ten krótki artykuł – na pewno znajdziesz jakieś odpowiedzi.

Mikołaj wręczający prezent
Autor: U.S. Army Corps of Engineers Europe District
Źródło: http://www.flickr.com

By prawidłowo dobrać dar dla malucha, warto sprawdzić, jakie są aktualnie popularne serie produktów. Zazwyczaj są to rozmaite akcesoria z bohaterami z wyświetlanych teraz filmów. Są znane także takie serie, które są rozchwytywane od wielu lat – fantastycznym przykładem jest tu My Little Pony (zobacz też na taniomania.pl). W sklepach dla maluchów można zakupić ogromną gamę artykułów z podobiznami tych milutkich kucyków. Jak można łatwo wydedukować, My Little Pony jest popularne przede wszystkim wśród dziewczynek – jednak nie wolno ulegać schematom, mali mężczyźni też uwielbiają się nimi bawić.

Świąteczne lego
Autor: Brian Neudorff
Źródło: http://www.flickr.com

Ciężko znaleźć w sklepach bardziej rozwijające zabawki niż Lego. Dziś mocno popularna jest kolekcja Lego City (link), w której buduje się różnorakie budynki, znane z krajobrazu współczesnych metropolii. To świetna zabawa dla dziecka, która doskonale stymuluje intelekt oraz zdolności myślenia abstrakcyjnego. Dużo analiz, nie wspominając już o praktyce milionów rodziców, wykazało, że projektowanie konstruków z klocków rozwija wyobraźnię dziecka, co w dorosłym życiu może dać ogromne zyski. Najprawdopodobniej spora część ze aktualnych mistrzów architektury w latach dziecięcych bawiła się popularnymi klockami z Danii.

Fantastycznym pomysłem na upominek dla dzieciaka mogą być baseny ogrodowe – każdy urwis uwielbia pluskać się wodzie, kiedy na powietrzu jest gorąco. Do takich przedmiotów można dokupić świetne dodatki – np. wielobarwne zjeżdżalnie, które przyniosą maluchowi wiele szczęścia. Tego rodzaju upominek jest rzecz jasna zasadny wyłącznie, jeśli dzieciak ma dostęp do ogródka, chociaż można taki basen położyć na przykład na tarasie.