mysi być praktyczny

Czasem mała rzecz czyni cuda. W w codziennym biegu, w którym sprawy i terminy naglą, a przedmioty martwe nie chcą współpracować, warto zastosować jak najwięcej praktycznych pomocy. Gubisz dokumenty? Nie masz gdzie trzymać kart kredytowych, a może nie możesz utrzymać porządku i potrzeba ci małej pomocy, tanich i niezawodnych podręcznych wspomagaczy?

prezent
Autor: Lenovo
Źródło: Lenovo
Wiem, że słowo ”wspomagacze” brzmi jak poruszany był temat środka na zmęczenie i ciągłe napięcie, ale nie – kosmetyki dr duda, porozmawiamy o bardziej przyziemnych i mniej kosztownych sprawach. Porozmawiamy o kilku szczegółach, które czynią życie łatwiejszym, takich jak np. portmonetki z licznymi przegrodami.

To mała, a jakże pomocna rzecz. Nie https://kuchnieportal.pl/artykul/meble-kuchenne-z-forniru-za-i-przeciw/ musisz zapychać kieszeni saszetką, smart fonem czy kluczami. A może nie posiadasz kieszeni? Nie musisz też zabierać ze sobą plecaka na małe, acz niezbędne przedmioty. W etui na pas pomieści się wszystko, czego potrzebujemy, a co najważniejsze, każdą z tych rzeczy masz na wyciągnięcie ręki. Skoro więc chcesz otworzyć drzwi, a nie masz pod ręką kluczy nie potrzebujesz przeszukiwać kieszeni, wystarczy sięgnąć do etui, podobnie na zakupach – bezproblemowo wyjmujesz portfel, bez zbędnych scen.

prezent
Autor: Anders Abrahamsson
Źródło: http://www.flickr.com
A jeśli już mówimy o portfelu, to warto napomknąć o następnej wspaniałej rzeczy – o portmonetce. To bardzo użyteczna rzecz, schowasz w niej wszelkie drobniaki, małe bilony, które mogą tylko gubić się po torbie lub po kieszeniach. W portmonetce najlepiej znaleźć monety, a co najważniejsze zmieścisz ich tam dużo, więc zawsze odszukasz potrzebną kwotę. Docenisz to rozwiązanie, a jeszcze bardziej będą zadowolone panie kasjerki, które często nie mają drobnych.

Bardzo praktyczną rzeczą jest także portfel na łańcuszku. Nie dość, że go nie zgubisz, to jednakowoż szybko odstraszysz potencjalnego kieszonkowca. Solidny łańcuszek zapewni bezpieczeństwo dla twoich banknotów oraz dokumentów.

Jest jeszcze jedna przydatna rzecz, lecz nadaje się lepiej na podarunek. Zastanawiałeś się czasem, jak dać na przykład komuś na prezent pieniądze? Raczej zwykle jest z tym problem, bo to temat drażliwy. Nie można podarować po prostu do ręki, bo w taki sposób przecież załatwiamy większość transakcji, a prezent nie powinien być transakcją. No to jak? Koperta? Raczej nie. Lepszym rozwiązaniem są portfele do powieszenia. Co więcej, można wygrawerować na nim życzenia, co dodaje mu odpowiedniej powagi.