W jaki sposób znaleźć dobrej jakości materac?

Pewnie kiedyś obiło nam się o uszy, że dobrze spać na materacu sprężynowym, moja pierwsza myśl była następująca, jednak, co niby ma mieć ten kolejny wyjątkowy materac, który ma sprawić, że będzie nam się spało jak w niebie? Otóż materac kieszeniowy to wyrób współczesnej techniki połączony z nowoczesną myślą naukową. Materac jest niesamowicie wygodny, a wszystko dzięki siedmiu sprężynom, które są umieszczone w osobnych kieszeniach – stąd nazwa produktu. Taki układ sprężyn pozwala na dopasowanie się materaca do różnych osób. Sprężyny są wyczulone na nacisk konkretnej partii ciała, nie musimy się martwić tym, że w trakcie użytkowania w którymś miejscu zrobi się „dołek”, co często ma miejsce w zwykłych materacach. Poza tym nasz ruch nie wpływa na komfort snu osoby obok.

Materac New Memory
Autor: PerDormire
Źródło: PerDormire

Dodatkowo (ciąg dalszy tego materiału> odwiedź ten portal www.unipex.com.pl/ w wolnej chwili) materac sprężynowy kieszeniowy (http://www.meblemagnat.pl/materace_sprezynowe_atlanta_160) nie wydaje dodatkowych dźwięków, sprężyny będąc w osobnych kieszeniach są ciche. Jeżeli, więc brakuje nam komfortu podczas snu musimy pójść do sklepu i wypróbować materac (polecam) sprężynowy. Już od pierwszych minut leżenia na materacu zauważymy różnicę. Kupno takiego materaca to dobra inwestycja. Materace tego rodzaju mają wielomiesięczną gwarancję. Dodatkowo możemy wybrać materac wyposażony dodatkowo w matę kokosową lub w dodatkową piankę termo-aktywną. Producenci tego rodzaju materacy chcą by ich produkty były świetnej jakości i by klientom naprawdę dobrze się spało.

WYBÓR PORZĄDNEGO MATERACA TO NIE LADA WYZWANIE

Jak to jest, że czasem się wysypiamy, a innym razem wstajemy totalnie niewyspani. Jedni powiedzą, że wszystko zależy od miejsca, w którym śpimy i od łózka, na którym się kładziemy. Jednak, jeśli od miesiąca śpimy w jednym miejscu i raz śpi nam się dobrze, a innym razem tragicznie, to gdzie powinniśmy szukać winnych? Otóż, jeżeli jest nam ciężko się wyspać powinniśmy pomyśleć o wymianie łóżka na materac kieszeniowy. Jest to świetny materac, który pozwala wyspać się zawsze. Jego przemyślana konstrukcja daje możliwość cieszenia się dobrym snem. Dzięki wykorzystaniu kilku sprężyn materac ten całkiem inaczej układa się pod ciężarem naszego ciała niż zwykłe materace.