Jak przygotować się do urlopowych wojaży?

Chociaż trwa maj, za oknem upał jak w pełni lata. Temperatura osiąga aż 32C! Takie temperatury sprzyjają plenerowym wypadom. Starczy w sobotni poranek zjeść wcześniej śniadanie, włożyć komfortowy ubiór, do tego trampki lub tenisówki męskie i już można spędzić przyjemnie wolny weekendowy dzień. Możemy wybrać się nad jeziorko, opalać się czy też powędkować, wybrać się do lasu – słowem – miło spędzić swój wolny czas.

Dobrym pomysłem jest również skorzystanie z szerokiej oferty coraz większej liczby sieci obiektów sportowych: kortów tenisowych, boisk do koszykówki, pływalni czy siłowni. W takim wypadku sugerujemy sportowe obuwie męskie i już ruszamy zadbać o doskonałą formę!

Na pewno przyda się nam taka inwestycja, albowiem już niedługo zacznie się czas wakacyjny. Wyjedziemy na wczasy do Kołobrzegu, Lizbony, na Majorkę czy inne równie orientalne rejony. Najlepiej już dzisiaj rozglądnąć się za sandałami męskimi, koniecznymi podczas letnich wojaży po Europie i nie tylko. I tutaj istotna zasada – ponieważ większość panów nie obrała drogi pana Cejrowskiego i nosi skarpetki więc należy zapamiętać, iż nigdy nie możemy ubierać skarpet do męskich sandałów.

Na chłodniejsze dni – w maju mogą takie wystąpić – polecam męskie półbuty świetnie dopasowane do lnianego letniego ubrania czy też letniej koszuli. W ten sposób odziany człek raczej nie powinien się obawiać o swój wygląd – a co za tym idzie – pewność siebie w czasie wieczornej potańcówki w hotelowej restauracji.

Późna wiosna i lato stwarzają wiele stylizacyjnych niebezpieczeństw. Zdarza się bowiem, iż wygoda walczy z naszym dobrym gustem i czasami wygoda zwycięża tę bitwę. Niestety, nie każdy może ubierać wszystko. Zimą i jesienią można różne wpadki dość łatwo naprawić swetrem lub płaszczem, latem nie jest to takie proste. Przed włożeniem jakiejś nowej garderoby należy się dobrze zastanowić a nawet poradzić kogoś kto spojrzy na nas obiektywnie. Raczej nie polecałbym niskim, szczupłym panom bezrękawników czy z dużym dekoltem, bowiem efekt może być przeciwny do tego który sobie zamierzyli. Podobnie jest ze spodniami ”bermudami”. Czasem miast zamaskować mankamenty urody uwypuklają je.