Category Archives: Inspiracje

Salon w nowoczesnym stylu

Wizualne sztuczki projektantów

Nasze oczy czasem płatają nam figle. Co jednak ważne, zdarza się, że błędy w działaniu wzroku można użyć na własną korzyść. Architekci wnętrz znają odpowiednie sztuczki.
poddasze

Decydując się na kupno gotowego projektu domu, nie masz żadnej możliwości ingerencji w rozplanowanie poszczególnych pomieszczeń

Prawie każdy człowiek marzy o swoim domu. Jeśli już prawie udało Ci się zrealizować to marzenie, z pewnością powinieneś zastanowić się nad tym, jak powinien wyglądać Twój wymarzony dom. Jeżeli decydujesz się na nabycie gotowego projektu domu, wówczas na pewno nie masz większej możliwości ingerowania w rozmieszczenie poszczególnych pomieszczeń. Kiedy jednakże projekt Twojego wymarzonego domu opracowywany jest przez architekta na indywidualne zamówienie, wtedy zdecydowanie powinieneś dobrze zastanowić się, jak rozplanować poszczególne pokoje.
Fototapety, fotolaminaty na meble i drzwi

Najmodniejsze wnętrza z fototapetą

Nieśmiertelne fototapety i tapety są dobrym przykładem na to, jak całkowicie zmienia się moda i gust. Nie tak dawno, bo w latach 90. była ona synonimem kiczu. Obecnie dzięki grafikom wielkoformatowym, nowej technologii oraz innowacyjnym materiałom aranżacja wnętrza może otrzymać niepowtarzalny wygląd, styl i całkowicie nowy charakter. Materiały podkładowe wykorzystywane do produkcji należy dobrać indywidualnie, dla każdego rodzaju wnętrza, które ma zostać w ten sposób udekorowane.
wentylator

Jak szybko się ochłodzić w domu?

Wentylatory są urządzeniami które spotyka się ma każdym kroku. Od urządzeń mających nadawać cyrkulację powietrza w pomieszczeniu, po takie, które chłodzą części elektroniki użytkowej. Ich zasadniczą zaletą jest prostota funkcjonowania, która pociąga za sobą kilka innych dobrych wyznaczników – duża skuteczność, niezawodność i nieduży pobór energii elektrycznej.
urządzone biuro w mieszkaniu

Jaką metodą uatrakcyjnić swoje miejsce pobytu ?

Każdego dnia rezydujemy w przeróżnych pomieszczeniach. Pewne znane nam powiedzenie także głosi, iż nie ma takiego drugiego miejsca, jakim jest rodzinny dom. To właśnie w nim spędzamy ogromnie wiele czasu i to w nim odtwarzamy własne siły. Jest to poniekąd nasza oaza spokoju, w którym zbieramy siłę do funkcjonowania. Lubimy też, kiedy został on przez nas przyzwoicie wykończony.