Category Archives: Podłogi i wykończenia

images

Projektant schodów i balustrad

Schody i balustrady to niezwykle ważne akcesoria, które należy odpowiednio dobrać w czasie wykańczania domu. Najistotniejszą sprawą, o której nie wolno zapominać, jest naturalnie trafne dostosowanie ich do całości wystroju lokum.
schody

Jak wybrać najlepsze schody?

Budowanie domu związane jest z wieloma decyzjami. Decyzja odnośnie projektu, stylu budynku, metrażu domu, to czy powinien być jednopoziomowy czy piętrowy, to tylko niektóre z nich. Jeżeli zdecydujemy się na dom piętrowy, dochodzi jeszcze kolejny wybór, a mianowicie schody.
Aranżacja z drzwiami Malawi

Wybieramy najlepsze listwy przypodłogowe?

W obecnych czasach surowców, z których można zrobić podłogę jest bardzo dużo. Niezwykle istotne są też elementy, jakie wpływają na wykończenie podłogi i nie tylko zapewniają bardzo dobry standard, ale także podnoszą prezencję zrealizowanej podłogi.
Parkiet drewniany

Dbajmy umiejętnie o własną podłogę!

Idealne podłogi muszą być solidne pod względami jakościowymi, a więc zdecydowanie nie powinny po krótkim czasie się najzwyczajniej w świecie rozwalić. A przecież należy mieć na uwadze, że raczej często ludzie w naszym kraju muszą zmagać się z kiepsko zrobioną podłogą. W zasadzie wszystko się musi popsuć, ale skoro jesteśmy zapewne zdrowo myślący, powinniśmy postarać się o to, aby mieć porządną podłogę przez długi czas. Można śmiało powiedzieć, iż na nasze szczęście nie jest to takie trudne do zrealizowania!
Delikatne punktowe podświetlenie schodów

Zamów najlepsze schody do domu

W domu każdego z nas możemy znaleźć sporo istotnych elementów które mogą mieć spory wpływ zarówno na ogólny styl panujący w jego wnętrzach, jak i na poziom wygody jakim możemy cieszyć się na co dzień.