Category Archives: Umeblowanie

Zimowa sypialnia

Meblujemy nasz domek

Zakup, wybudowanie, czy też najem domu lub mieszkania to jeszcze nie wszystko. Nie możemy wszak wymarzonego, często wyczekanego mieszkania nie umeblować. Gołe ściany i materac to nie jest najlepsze wyposażenie dla naszych „czterech kątów”.
Drzwi przesuwne w pokoju na poddaszu

Drzwi przesuwne – charakterystyka

Budowa czy remontowanie budynku wymaga na pewno dużej ilości przygotowań. Poza zaplanowaniem wielkości pokojów, barw ścian i mebli, znacząco ważne są także drzwi. Nie każdy zdaje sobie sprawę, że drzwi w wielkim stopniu potrafią wpłynąć na optyczne powiększenie lub zmniejszenie wnętrza – ogrom w takim momencie zależy od koloru, ale wzornictwo okazuje się co najmniej jednakowo ważny. Dlatego też oryginalnym rozwiązaniem mogą być drzwi przesuwne – zdaniem dużej ilości architektów wnętrz są nie jedynie wygodne, lecz również pozwalają na oszczędzenie przestrzeni.
Meble na wymiar w kuchni

Pamiętaj o wyposażeniu na wymiar

Jeśli potrzebujemy kolejną szafę czy stół, mamy dwie możliwości. Jednym są zakupy w salonie meblowym. Drugim zamówienie mebli na wymiar. To pierwsze rozwiązanie jest szybsze i nie pochłania wiele czasu. Druga opcja jednak posiada dużą ilość funkcjonalnych plusów. Z jakiego powodu dobrze jest kupić wyposażenie na wymiar?
materac piankowy

Królewskie łoże dla każdego

Łóżko to kluczowy element wystroju domu. Z pewnością każdy z was wie, jak wiele zależy od wygodnego łóżka. Każdy z pewnością kiedyś miał uczucie tzw. „połamania” po spaniu w niekomfortowym łóżku.