Category Archives: Obuwie

skate

Jakie trendy są obecnie niezmiernie atrakcyjne w modzie?

Każdy z nas nadzwyczaj dobrze wie, że moda jest dziedziną naszego życia, która w wielu przypadkach determinuje nasze zwyczaje zakupowe. Praktyka również oczywiście pokazuje nam, że nasze preferencje zakupowe w tej kwestii są niezmiernie szerokie, w następstwie tego też tak niesłychanie trudno jest odnaleźć jeden schemat mody. Nasze preferencje w wielu przypadkach są zróżnicowane, wobec tego próby odnalezienia jednolitego stroju, który będzie atrakcyjny dla wszystkich bez wątpliwości nie zakończą się pozytywną reakcją.
sukienka

Jak ubrać się na przyjęcie weselne – odzież dla Panny Młodej oraz dla druhny

Ślub i wesele jest jednym z ważniejszych dni w życiu każdej jednostki. Na ten dzień bezsprzecznie oczekujemy z wysokim utęsknieniem i niecierpliwością, i potrzebowalibyśmy aby wszystko przebiegło zgodnie z planem. Przygotowywania do ślubu i wesela otaczają dużo rzeczy, między innymi odnalezienie dobrego ubioru dla Panny Młodej i dla druhny. Najważniejszą rzeczą w ubiorze Panny Młodej jest naturalnie suknia ślubna. Winna być ona poprawnie dostosowana, i także wygodna. Nie może zbytnio wiązać ruchów, zawadzać w tańcu czy też być zbyt ciężka.
images

Twój but świadczy o Tobie

Mój dziadek Władysław uważał, że „Prawdziwego mężczyznę poznajemy po tym, jakie buty nosi”. I nie chodziło mu o – jakbyśmy to dziś powiedzieli – „firmówki”, raczej o to w jakim stanie mężczyzna swe buty utrzymuje. Niezależnie od tego czy chodziło o męskie buty wizytowe czy zwyczajne robocze cholewy, buty mojego dziadka zawsze były czyste i gdy trzeba wypastowane. Nawet w największe śniegi czy błota kiedy wracał z pracy lub z przechadzki, bez względu na to jak był zmęczony, pastował każdego dnia swe męskie buty zimowe.