Tag Archives: Wnętrza

Salon w nowoczesnym stylu

Wizualne sztuczki projektantów

Nasze oczy czasem płatają nam figle. Co jednak ważne, zdarza się, że błędy w działaniu wzroku można użyć na własną korzyść. Architekci wnętrz znają odpowiednie sztuczki.
Żółte kwiaty, fototapeta

Dekorowanie ścian

W wielu naszych mieszkaniach ściany są tylko jednym z elementów konstrukcyjnych, na których podtrzymywane są stropy. Jedynym szaleństwem, na które sobie pozwalamy jest pomalowanie ścian na jakiś kolor. I na tym zwykle kończymy dekorowanie ścian. A przecież są to powierzchnie, które dają ogromne możliwości. Ci spośród nas, którzy interesują się aranżacją wnętrz albo zajmują się tym profesjonalnie, wiedzą, że ściany stanowią nieoceniony element dekoracyjny całego domu.
Dekoracje do wnętrza

Doskonałość rozwiązań a dekoracje markowe

Oferty, z jakimi wychodzi aktualnie producent, spotykają się z dużym zainteresowaniem klientów na rynku. Dawane do dyspozycji obecnie dekoracje wnętrz House Doctor to marka sama w sobie, która cieszy się niekwestionowaną estymą wśród klientów na rynku. Nieustannie rozszerza się gama dostępnych dzisiaj propozycji, dzięki czemu klienci mają szansę wybierać dla siebie rewelacyjnie przemyślane opcje. Wśród bardzo rekomendowanych rozwiązań wskazuje się te dopracowywane w sposób absolutnie indywidualny.
pies leżący na parkiecie z drewna

Parkiety drewniane w sam raz do pomieszczeń domowych

Podłoga jest niezwykle znaczącym elementem mieszkań i każdego wnętrza. Od jej rodzaju zależy bardzo wiele. Ważne jest, by nie psuła się zbyt szybko i łatwo, jak również na przykład by nie wypaczała się pod wpływem wody czy przeciwnie – zbyt suchego powietrza. Jest bardzo dużo rodzajów podłóg. W pierwszej kolejności rozróżnia się je ze względu na materiał wykonania. Na pewno do najmniej kłopotliwych w utrzymaniu należą podłogi produkowane z tworzyw sztucznych i składające się z jednym kawałku, czyli różnego rodzaju wykładziny przybijane do podłogi.
lampa wisząca

Zadbaj o najlepsze oświetlenie w swoim domu – to może chronić Cię przed przeziębieniami!

Nie od dzisiaj wiadomo, że światło spełnia niesamowicie istotną rolę w życiu właściwie każdego człowieka. Wystarczy pomyśleć o tym, iż w lato mamy niewątpliwie więcej energii niż w zimie, kiedy jest ponuro i ciemno. Nic zatem dziwnego, iż czasami terapia dla ludzi chorych dla przykładu na depresję obejmuje wyjazd do jakiegoś ciepłego miejsca lub co najmniej naświetlania odpowiednimi lampami.