Wybieramy upominek dla taty

O dniu matki pamiętamy wszyscy. Jest to wyjątkowo popularne święto, o którym głośno w mediach od dawna. Z kolei dzień ojca dopiero stosunkowo niedawno zaczął być popularny. W tym kuriozalnym przypadku równouprawnienie zadziałało w drugą stronę. Po tylu latach ojcowie doczekali się zasłużonego święta.

I jeśli z mamą nie mamy problemu, to zakup podarku dla naszych ojców zazwyczaj jest dla nas dużym wyzwaniem. Z paniami jest o dużo prościej. Można podarować im piękny pęk róż oraz opakowanie (polecana hurtowania) wyśmienitych czekoladek, aby je uszczęśliwić. Zawsze mile widziane są także kosmetyki, czy rzeczy praktyczne, takie jak akcesoria kuchenne. Co w takim razie uczynić z ojcem?

prezent dla taty

Wbrew powszechnej opinii, panowie uwielbiają troszczyć się o własne ciało. Czasami bywa tak, że dostają na tym punkcie małego bzika. Oczywiście przed innymi tego nie wyjawią, gdyż dbanie o wygląd jest postrzegane jako bardzo kobieca cecha. Aczkolwiek, każdy mężczyzna szczerze ucieszy się z żelu pod prysznic, czy kremu nawilżającego. Warto więc zerwać ze stereotypami i zafundować naszemu tatusiowi porządny kosmetyk.

Ale to nie jedyne rozwiązanie na prezent z okazji dnia ojca. Doskonale wiemy, że mężczyźni uwielbiają modne gadżety. Warto porozglądać się wśród technologicznych nowości ipodarować ojcu najnowszy model telefonu lub zestaw głośnomówiący do samochodu. Możemy również obrać tradycyjną drogę i wybrać elegancki zegarek, czy ekskluzywny kalendarz. Można także zakupić naszym tatusiom pięknie wykonane szachy. Tym sposobem zaszczepimy w nich miłość do tej królewskiej rozrywki.

Może to być również świetny powód, by częściej się z nimi widywać przy grze. Krocząc tym śladem, świetnym pomysłem będzie ekskluzywna talia kart. Zaowocuje to z pewnością wieloma wieczorkami towarzyskimi. Kto wie, możliwe, że zbudzi się w naszych ojcach zapalony gracz?

Jeśli pragniemy zadbać o sprawność fizyczną naszego tatusia, dzień ojca to wyśmienita okazja, by nakłonić go do aktywności fizycznej. Możemy sprezentować mu karnet na basen lub kupić rakietę tenisową, czy też bardzo modne ostatnio boule. To doskonała rozrywka, w której udział biorą całe rodziny.