Wybierz oryginalny prezent

Wszyscy chcemy dostawać prezenty, ale nie wszyscy z taką samą chęcią lubimy je dawać. Nierzadko nie dlatego, że na przykład nie chcemy, ale po prostu nie wiemy co kupić, aby osoba obdarowana naprawdę poczuła się zadowolona. Istnieje na to kilka rad.

Do wyboru mamy zarazem upominki typowe: kosmetyki, odzież, książki i tym podobne, ale także warto pokusić się o podarunki nietypowe, które zadziwią solenizanta i rzecz jasna jednocześnie sprawią mu dużą radość. Jakie mogą to być prezenty?

otrzymanie prezentu
Autor: daveoratox
Źródło: http://www.flickr.com
Oczywiście prezenty nietypowe warto przekazywać takiej osobie, co do której możemy mieć pewność, że się jej spodoba albo w niecodziennych okolicznościach i które zdarzają się wyjątkowo. W pierwszym przypadku możemy na przykład wybrać nietypowy prezent dla dziewczyny lub chłopaka (odkryj więcej). Może być to chociażby niekonwencjonalna bielizna, z oryginalnym fasonem i w ciekawych barwach. Co do drugiej sytuacji można ofiarować nietypowy prezent na 18 albo z okazji wieczoru panieńskiego – garść przykładów. W tym przypadku również może być to niebanalna bielizna albo różne gadżety, z których raczej na co dzień nie korzystamy. Warto udać się w tym celu do sklepu z niestandardowymi upominkami, gdzie można dostać naprawdę niesamowite cudeńka.

Ale nietypowy upominek nie musi oznaczać zawsze i wyłącznie „namacalnego” produktu. Oryginalnym upominkiem może być równie dobrze zamówienie na przyjęcie jakiegoś nietypowego gościa (i niekoniecznie musi być to striptizerka), czy z kolei zafundowanie solenizantowi jakiegoś kursu lub obecności w wydarzeniu, w którym zawsze chciał wziąć udział – np. skok ze spadochronu, nauka nurkowania dla początkujących i podobne. Z pewnością tego typu upominek na długo pozostanie w pamięci obdarowanej osoby i będzie nam ona niezwykle wdzięczna.

Niezależnie od tego na jaki oryginalny prezent się zdecydujemy, musimy pamiętać, by na pewno było to coś co przypadnie do gustu w pierwszej kolejności osobie obdarowanej a nie nam. Nic tak bowiem nie drażni jak otrzymanie upominku, który zawsze chciał otrzymać obdarowujący a nie obdarowany. Jest to po prostu niesmaczne, dlatego starajmy się w pierwszej kolejności myśleć o tej drugiej osobie i o jej potrzebach.