Obudowa marzeń

Na jakość pracy komputera wpływa sporo czynników również wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Jedną ze spraw, o które warto zadbać w trakcie zakupienia komputera jest na przykład zatroszczenie się o porządną obudowę. Podejmowanie dużej ilości mniej lub bardziej ważkich decyzji co do nabycia wzorowej obudowy zajmuje w nowym tysiącleciu kosztowny czas, który wielu jednostkom ucieka niezmiernie ekspresowo.

komputer
Autor: born1945
Źródło: http://www.flickr.com
Sprawa obudowy jest dla właściwego funkcjonowania komputera nadzwyczaj istotna, dlatego lepiej zwykle jej nie lekceważyć. Nadzwyczaj mnóstwo rzecz jasna zależy tutaj od jednostkowych wymagań,a także od przyzwyczajeń klienta i tego do czego stosuje on komputer. Ta ostatnia sprawa może być nieraz rozstrzygająca jeśli chodzi o zakupienie obudowy. Różna będzie bowiem najlepsza dla graczy, a inna dla osób, które używają komputer w swoim biurze. Pewna wiedza w tym obszarze może wysoce uprościć proces decyzyjny i pomóc dowiedzieć się, jakie zalety posiada choćby obudowa BitFenix Colossus Venom.

Obudowa BitFenix Colossus Venom (BFC-CLS-600-KKLG1-RP) o typie full tower jest w całości kompatybilna z płytami głównymi rodzaju ATX, m-ATX, E-ATX oraz Mini-ITX. Wyposażona w 5 wnęk zewnętrznych o rozmiarze 5.25 cala, posiada co więcej osiem slotów rozszerzeń oraz dwa złącza (złącza meblowe) USB 2.0, dwa złącza USB 3.0 na przednim panelu. Poza tym urządzenie ma wejście słuchawkowe oraz mikrofonowe, a też Seata i oświetlenie LED. Jest to niesłychanie innowacyjna obudowa z futurystycznym designem (więcej: obudowy Thermaltake na stronie ceneo.pl), jaka bezsprzecznie spodoba się osobą zainteresowanym nowymi technologiami. Obudowa Cooler Master Elite 330U (RC- 330U-KWN1-BK) z kolei to niezawodne oraz niezmiernie wydajne rozwiązanie, dla większości podstawowych systemów PC. Posiada ona stosunkowo tani zasilacz z Seri Elite, zdolny podołać wysokiemu zapotrzebowaniu na energię elektryczną. Kompletna obudowa (zobacz obudowy na ceneo.pl) jest wykonana z wysokiej jakości elementów. Jest dedykowana szczególnie tym konsumentom, którzy cenią sobie wysoką wydajność połączoną z troską o środowisko naturalne. Osiąga skuteczność bliską siedemdziesięciu procent w chwili jej zwyczajowego obciążenia.

Obudowa Thermaltake LEVEL10 GTS Snow Edition (VO30006N2N) to z kolei produkt cechujący się praktycznym designem, pasujący do niemal wszelkich wnętrz. Jest to Midi Tower marki Thermaltake w pełni kompatybilna z płytami głównymi m-ATX i ATX, cechuje się siedmiomia slotami rozszerzeń, w tym portami USB 2.0 i USB 3.0 wejściem audio i mikrofonowym. Posiada wysokiej kategorii wentylator przedni o średnicy 200mm oraz tylni o średnicy 120 mm.W wypadku potrzeb ilość wentylatorów można zwiększyć. Do montażu samego urządzenia nie wymaga się wykorzystania żadnych narzędzi, dzięki czemu praca przy nim jest niesłychanie prosta. Bliźniaczym rodzajem obudowy jest obudowa THERMALTAKE PC Level 10 GT Snow Edition (VN10006W2N) w kolorze biało czarnym, jaka zadowoli tych, którym mocno zależy na nietypowym designie komputera.